ÅRETS OMBUD

Posted on Posted in Aktuellt

VEM REPRESENTERAR DIG PÅ RIKSMÖTET?

Nu har anmälan för ombud till Riksmötet stängt och ni har nu chansen att se vilka föreningar som kommer representeras av vem under Riksmötet 2019!

Hoppas vi ses i Uddevalla!

Ombudsnr Förnamn Efternamn Förening
1 Aaron Strandberg Dark Moon
2 Abdimalik Mohamed Woyax
3 Adam Du Rietz Gameboards & Broadswords Syd
4 Adam Osbäck Västerås ÄventyrsSällskap
5 Adam Fredrik Björklund Smash i Värmland
6 Adam Peter Zacharias Snygg Härfågeln
7 Adrian Yong Thuresson Åby Esport
8 Ahmed Isam Ahmed Suliman Heartbeat Gaming
9 Alexander Holmberg Laxå E-sport och Brädspelsklubb
10 Alexander Johansson Arboga Spelsällskap
11 Alexzander Hedgren Cakar Trollhättan – Vänersborgs Spelklubb
12 Alice Norman V.o.G MTG-Avdelning
13 andro mac donald Trollhättan – Vänersborgs Spelklubb
14 Angelica Johansson Glimåkras brädspelsvänner
15 Anna Maria Christina Dahlqvist Nerdevents
16 Anton Gahnström Östans Skuggor
17 Astrid Holmström QueerNördarna norr
18 Axel Wiberg Under-Pressure
19 Carolina Fanny Marie Granfeldt Female Legends
20 Caroline Eliasson Karlstad Spelkulturförening
21 Casper Nilbrink Nätverket Skärgården AC
22 Clara Herrlin Svenska Idolsällskapet
23 Daniel Andersson ASC – Avesta Spel & Cosplay Förening
24 Daniella Milby Under-Pressure
25 David Eriksson Spelföreningen Vita Ulven
26 David Persson Glimåkras brädspelsvänner
27 David Ramvall Västervik Spelhobby
28 Dino Pasalic Deadly random association within IT
29 Edin Zahirovic MEOW (Malmö e-sport Overwatch)
30 Elsa Willners Nordström Kodachikai
31 Emelie Geijer Cozy Cozplay
32 Emil broo System haxxxx 2.0
33 Esteban Dimitriu MES LoL
34 Evelina Möller Pihl Tactical Support Unit
35 Evelynn Aulie RollspelCosplayGaming
36 Eärendil Enbuske Yin Yang RF
37 Filip Villiam Sundblad Spelulvarna
38 Frederick Wibe Sala Analoga Spelförening
39 Fredrick Tomasson Iuvo Gaming
40 Ghazal Al Maarawi Starkare
41 Grigory Backman TuPlay Spelförening
42 Hannes Barrlund Digital Spelkultur
43 Hans Herman Hansson Iuvo Gaming
44 Holger Cederberg Mys och Spel
45 Ida Rylöv Armagedon
46 Izabelle Jordansson Karlstad Spelkulturförening
47 Jacob Liljedal Mora Rollspelsklubb
48 Jacob Westfahl Föreningen Dragon’s Lair
49 Jean-Ling Yeung Kpop Now
50 Jennifer Hallberg Pink Orange
51 Jens Bischoff Kooperativa Elektrostudenters SällskapsSpelsOrganisation
52 Jerk Fogelqvist Utterstrom Nördarna vid det runda bordet
53 Jessie Neuman Armagedon
54 Johan Jonsson Gameboards & Broadswords Syd
55 Johanna Håkansson Unga QueerNördar
56 Johanna Lindqvist Nördhäng Norrtälje
57 Johanna Persson Xiraes
58 John Barkestedt Måsen
59 Jon-Erik Ersson ArCON
60 Jonas Hedlén Västerås ÄventyrsSällskap
61 Jonna Båvik Tärningspåsen
62 Karin Kjellgren Anime Curators Club Sthlm
63 Karl Christian Bülow Östra Torns Lajv Trupp
64 Kevin Hoogendijk E-Sport
65 Kim Bengtsson Super Retro Bros
66 Kim Bergenholtz Samspel
67 Lars Van Der Nat Nördarna vid det runda bordet
68 Leon Toshach Västspel
69 Liam Martin Såbra spel
70 Linnea Weibull Östra Torns Lajv Trupp
71 Linnéa Katarina Bengtsson Nördboet
72 Linnea Maija Nordlund Yatta KG
73 Linus Palmborg Bergslagen Action Förening
74 Lizzi Heinlaid D&D Escapades
75 Love Johan Malmström Svenska Idolsällskapet
76 Lukas Schwalb Limbo
77 Magnus Eriksson Umbra Fabula
78 Malin Bertilsson Calmare Spelsällskap
79 Marcus Hallberg Mystic Gaming
80 Marcus Storkamp Anime Curators Club Sthlm
81 Maria Pohjanvuori ConFusion
82 Martin Ehrenstråhle E-town Gaming
83 Mathilda Sveronius Förenade lajvare
84 Matilda Karlström VästmarkenLajv
85 Michael Lakatos Young
86 Mikael Vesterlund Västervik Spelhobby
87 Minh Nguyen MES LoL
88 Miranda Maya Olsén QueerNördarna Stockholm
89 Myra Wickum Basement LAN
90 Måns Danielsson Laxå E-sport och Brädspelsklubb
91 Natalie treadup UddeLanet
92 Nathalie Loyd Female Legends
93 Nelly Negm Mystic Gaming
94 Nilo Emir Nelson Foldemark Wallhack
95 Noa Lindholm Wallhack
96 Olivia Kristiansson Fyrbodals Cosplay Förening
97 Oskar Edholm TuPlay Spelförening
98 Oskar Rydin Åby Esport
99 Oskar Vikström Klubb Spelkällan
100 Per Carlsson SvenskaMagic Senior
101 Pernilla Andersson Göteborgs Allmänna Lajvförening
102 Pontus Sandell Maffia Sverige
103 Pontus Joel Lidekil Spelkulturföreningen Daaks Ord
104 Rand Majed Yin Yang RF
105 Rikard Johansson SvenskaMagic Junior
106 Robin Adolfsson Limbo
107 Salma Alharastani Starkare
108 Samuel Marcus Astor Sjöberg Koltrasten
109 Sandro Rajalin Föreningen Dragon’s Lair
110 Sara Forslund Digital Spelkultur
111 Sebastian Engman Boden Town Gaming
112 Sebastian Richardt Super Retro Bros
113 Setareh Paknia Yatta KG
114 Simon Johansson Göteborgs Allmänna Lajvförening
115 Sisela Beatrice Mikaela Hamberg Rollnäs
116 Skyler Wretström Heartbeat Gaming
117 Sofia Alexandra Asplund The Guild Spelförening
118 Stefan Chan Deadly random association within IT
119 Steph Dannevig Tärningspåsen
120 Stephen Lam Woyax
121 Sven Olle Berglund Tärningen Avgör
122 Teodor Englund Stockholm Pauper Association
123 Thea Dabrowska Tavern Gaming
124 Therese Brand Under Ytan
125 Therese Amanda Hannah Mikaela Säwenmyr QueerNördarna Stockholm
126 Tim Skoglund Tabletop Gladiators
127 Tobias Lundberg Dragon’s Den
128 Tove Anell J-Fashion Östergötland
129 Ulla Petra Emelie Gustafsson Mys och Spel
130 William Albertsson 8-bIT
131 Willy Ahlin Doctor Who-Rummet